error: جاوا اسکریپت بر روی مرورگر شما غیرفعال است
تفریح یاب

سرویس های لیدر

لیدر و مربی تفریحات آبی

در این بخش با لیدر و مربیان تفریحات و رشته های ورزشی آبی آشنا شوید و از آخرین تورها و دوره ها مطلع شوید. برای ورود به این بخش کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

لیدر و مربی تفریحات کوهستانی

در این بخش با لیدر و مربیان تفریحات و رشته های ورزشی کوهستانی آشنا شوید و از آخرین تورها و دوره ها مطلع شوید. برای ورود به این بخش کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

لیدر و مربی تفریحات شهری

در این بخش با لیدر و مربیان تفریحات و رشته های ورزشی حوزه شهری مانند باشگاه و استخر و سایر آشنا شوید و در جریان جدیدترین تورها و مکانهای ورزشی و تفریحی شهر قرار می گیرید. برای ورود به این بخش کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

لیدر و مربی تفریحات کویری

در این بخش با لیدر و مربیان تفریحات و رشته های کویرگردی آشنا شوید و از تورهای کویرگردی و مکان های تفریحی کویری و رشته های ورزشی مانند موتور سواری و سایر مطلع شوید. برای ورود به این بخش کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

لیدر و مربی تفریحات هوایی

در این بخش با لیدر و مربیان تفریحات و رشته های ورزشی هوایی آشنا شوید و در جریان جدیدترین تورها و دوره های ورزشی و تفریحی قرار می گیرید. و از مکان ها و شرایط آن مطلع شوید. برای ورود به این بخش کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

مشاوره همکاری با تفریح یاب

در بخش مشاوره مخصوص لیدر و مربیان کارشناس حاضر ،به سوالات شما در مورد نحوه اخذ نمایندگی و یا پذیرش به عنوان لیدر پاسخ می دهد و شما از شرایط همکاری با تفریح یاب مطلع خواهید شد.

اطلاعات بیشتر + رزرو

لیدر و مربی های آماده به کار

در این قسمت شما می توانید با لیدرها و مربیان آماده به کار آشنا شوید، از تجربیات و تخصص های این عزیزان استفاده کنید و پیشنهادات خود را با لیدر و مربیان در میان بگذارید.برای ورود به این بخش کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

همکاری با لیدرها و مربی ها

سایت تفریح یاب از متخصصین و فعالان حوزه گردشگری و ورزشی دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند شرایط جذب نماینده و لیدر و مربی را در این صفحه مشاهده نمایید.

اطلاعات بیشتر + رزرو

تفریح یابان